Skandal! Navijač jurio Mesija po terenu: Utrčao na derbi i zaletio se na Lea - zbog njega je sve stalo! (VIDEO)

Meč Olimpika iz Marseja i Pari Sen Žermena obilježio je jedan navijač.

Navijac-utrcao-na-teren-zbog-Mesija-na-mecu-Marseja-i-PSZa Izvor: Twitter/Printscreen/@MasianFcb

Nevjerovatna scena na derbi utakmici francuske Lige 1! Nakon što smo nekoliko puta ove sezone imali prekide utakmica zbog prekida navijača, sada je ponovo došlo do skandala.

Na utakmici Olimpika iz Marseja i Pari Sen Žermena koja je završena rezultatom 0:0, jedan navijač je potpuno neometan uletio na teren ne bi li došao da pozdravi Lionela Mesija!

Utakmica na "Velodromu" bila je uzavrela od početka meča, gosti iz Pariza su od 57. minuta igrali sa igračem manje zbog crvenog kartona Ašrafa Hakimija, a Mesi, Nejmar, Kilijan Mbape i društvo nikako nisu uspijevali da stignu do pogotka. Nisu u tome uspjeli ni do kraja susreta, pa su "sveci" stigli do samo jednog osvojenog boda na ovom susretu.

Ipak, svi pričaju o detalju iz drugog poluvremena. Mesi je tom prilikom krenuo u jedan napad u svom stilu, približavao se šesnaestercu Marseja, a onda je sve stalo! Razlog je bio jedan navijač koji se niotkuda pojavio u kadru.

On je prišao Mesiju i zagrlio ga, a redari su tek nakon toga uspjeli da stignu na teren i sklone izgrednika sa mjesta gdje ne bi trebalo da bude.