Italijan počeo da se trese, jedva je završio meč na nogama: Strašne scene u Turskoj, golman jedva ostao na nogama! VIDEO

Autor Haris Krhalić

Na terenu je bio vatren meč, ali je bilo hladno.

Golman se tresao od hladnoće Izvor: Twitter/@aspor/screenshot

Novajlija u prvoj ligi Turske Karagumruk uspio je da prođe dalje u turskom kupu nakon što je u neizvjesnom meču poslije penala bio bolji od Konjaspora.

Poslije 45 minuta bilo je 2:2, a onda su u drugom poluvremenu pala još četiri gola za 4:4. U dodatnih 30 minuta Emre Mor je postigao peti go za Karagumruk i riješio meč.

A sve to vrijeme na stadionu "Ataturk" u Istanbulu vladalo je surovo vrijeme! Duvao je jak vetar, padala je kiša i temperatura se spuštala i ispod nule.

To je najviše osjetio italijanski veteran Emilijano Vivijano. Ovaj golman koji je u karijeri branio za Arsenal, Inter, Sampdoriju, Bolonju, Sporting i Fiorentinu sada u 36. godini brani u Turskoj, a na ovom meču se prilično namučio.

Ne samo da je vadio loptu iz mreže četiri puta, već je pred sam kraj meča počeo sav da drhti od hladnoće! Jedva je izdržao na golu do kraja meča, a pogledajte kako je to izgledalo: