Sudijski analitičar jasan - Bio je penal za Rendžers! Pričao o "nesrećnom VAR-u" i ofsajdu kod drugog gola Škota!

Autor Nikola Lalović

Evo kako je prokomentarisao tri sporne situacije.

sudijski analitičar bio je penal za rendžers Izvor: RTS/Screenshot

Crvena zvezda je poslije 45 mintua u Glazgovu gubila sa 2:0 od Rendžersa, a prvi gol za Škote stigao je poslije jedanaesterca. Poslije dugog gledanja snimka sudija Gozubijik je pokazao na penal.

U studiju RTS-a u poluvremenu tu situaciju je kratko prokomentarisao sudijski analitičar Dejan Nedić, koji je istakao da je po njegovom mišljenju postojao penal.

"Samo da kažem, vidjećemo nogu.. Evo ga VAR, bijela noga na plavu nogu, nesrećni VAR, za nas nesrećan za njih srećan, penal na našu žalost", kratko je rekao on.

Sljedeća akcija koju je prokomentarisao je gol Alfreda Morelosa koji se aktivirao iz ofsajda. Poslije kornera Rendžers je imao kombinaciju, a Kolumbijac je bio najbliži Borjanu. Ipak, Eraković mu je dodao i tako praktično "spasio" Morelosa.

"Druga akcija, znači 20. je bio u ofsajdu ali mu je crveno-bijeli dodao. On je u lošem položaju, ali mu crveno-bijeli dodaje loptu, nema ofsajda", dodao je on.

Na kraju se složio i sa odlukom sudije da je bio penal za Crvenu zvezdu.

"Čist penal! Faktički imali smo u 25. minuta pet situacija i bio je penal", zaključio je Nedić.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!