Skandal! Tadića pogodili čašom piva u glavu, on brutalno ućutkao provokatore - A kad sam vam donio pare!?

Srpski fudbaler Dušan Tadić je postigao gol bivšem klubu, a onda ga je pogodila čaša puna piva u glavu.

navijači groningena pogodili dušana tadića čašom piva  Izvor: Profimedia/Twitter/Screenshot/ScepanCar

Srpski fudbaler Dušan Tadić nije odmarao nakon obaveza sa reprezentacijom Srbije, nego je odmah nakon mečeva sa Mađarskom (1:0) i Danskom (0:3) istrčao na teren u opremi Ajaksa i vodio "kopljanike" do pobjede.

Ajaks je slavio 3:1 nakon preokreta protiv Groningena, a upravo je Tadić bio "režiser". Asistirao je Klasenu u prvom minutu nadoknade, a potom i pogodio iz penala pet minuta kasnije. Dosuđen je jedanaesterac, Tadić je bio precizan, a potom je sa tribina poletjela čaša s pivom!

Jedan od nezadovoljnih navijača Groningena je bio izuzetno precizan i pogodio je Tadića pravo u lice, ali iako je mogao da padne na travu, previja se, možda i natjera sudiju da "isprazni" tribinu - Srbin je postupio šmekerski.

"Otresao" je pivo sa kose i lica i proslavio pred navijačima Groningena.

Upravo je u ovom klubu proveo lijepe dane svoje karijere, ali oni su to zaboravili. Tadić je po odlasku iz Vojvodine stigao u Groningen 2010. godine i proveo dvije sezone u njihovim redovima, da bi nakon 14 golova otišao u Tvente u transferu vrijednom 8 miliona evra.

Na to je podsjetio i navijače Groningena koji su se bezobrazno ponijeli i koje najvjerovatnije čeka žestoka kazna zbog incidenta na meču sa Ajaksom.

"Zaradili su novac od mene! Bilježili smo fantastične rezultate. Mislim da sam im podario mnogo zabave. U mojoj eri su ostvarili najbolje rezultate u istoriji i mislim da ovo nisam zaslužio. Veoma sam razočaran, činio sam ih srećnim i ponosnim, donio im novac", rekao je Tadić poslije utakmice tamošnjim medijima.

"Nisam zaslužio ovo, ali svako ima svoj izbor", zaključio je srpski kapiten.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!