tuzla siti borac uživo prenos premijer liga bih

I treći okršaj Tuzla sitija i Borca ove sezone završen bez pobjednika.

tuzla siti borac uživo prenos premijer liga bih Izvor: MONDO/Sport1/Sanel Konjhodžić

Duel Tuzle siti i Borca u okviru 26. kola m:tel Premijer lige BiH trebao je dati odgovor na pitanje koja ekipa će sezonu okončati najbliža Zrinjskom, koji večeras ima priliku da osvoji šampionsku titulu, ali se to nije desilo.

Tuzla siti i Borac remizirali su 0:0 i tako i treći međusobni prvenstveni okršaj ove sezone završili bez pobjednika, ovaj put i bez golova.

Nije bilo mnogo golova, pa ni igre u subotu na Tušnju, oba tima igrali su sa dosta rezerve, pa je "nula" potpuno realan ishod, a on će najviše obradovati Zrinjski.

Ukoliko "plemići" savladaju Sarajevo večeras pobjeći će Tuzla sitiju na 21 bod sedam kola prije kraja, a s obzirom da Mostarci imaju bolji međusobni skor to bi im donijelo i titulu.

Moglo je biti drugačije, da je Krpić u prvom poluvremenu pogodio šansu utakmice, međutim ispriječio se golman Ćetković.

Krpić se odlično ubacio u šesnaesterac i našao "jedan na jedan" sa Ćetkovićem koji je odličnom intervencijom odbranio njegov šut i uhvatio loptu.

Bila je to najbolja prilika na utakmici koja je počela blagim pritiskom Borca, međutim,, vrlo malo pravih šansi viđeno je i pred jednim i pred drugim golom.

Najbolju za Borac imao je Lukić u samom finišu utakmice kada je nakon kornera šutirao glavom i pogodio gornji dio prečke.

Detalje meča pronađite u sekciji RAZVOJ DOGAĐAJA.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!

M:TEL PREMIJER LIGA BIH - 26. KOLO:

u toku: Leotar - Široki Brijeg 1:0 (0:0)

PREČKA!

87' - Lukić je nakon kornera glavom šutirao, lopta je pogodila gornji dio prečke, tamo gdje se spaja sa stativom

Meleg šutira preko gola

77' - Dobar dribling i ubacivanje Čavića, Meleg na kraju sa 20 metara šalje loptu daleko preko gola

16:29

Čavić mijenja Vušurovića

Nova izmjena u Borcu, umjesto Vušurovića u igri je Čavić, koji je u Prijedoru namjestio gol za izjednačenje Borca u sudijskoj nadoknadi

16:22

Žuti karton za Subića

16:22

Dva vezana kornera za Borac

67' - Bilo je opasno u šesnaestercu Tuzla sitija, na kraju opak izbačeno u novi korner, a nedugo zatim izblokiran je Vojnović

16:20

Ćetković istrčava i presjeca napada domaćih

64' - Ćetković je istrčao na 30 metara i presjekao dubinsku loptu, ona nije izašla van terena pa je jedan fudbaler Tuzla sitija pokušao iz prve da pogodi gol, ali je to bio loš pokušaj

16:10

Prva izmjena u ekipi Borca

Cvijanović mijenja Ajaza

16:10

Moris!

54' - Moris odlično skače poslije slobodnog udarca i šutira, ali Ćetković brani, na krjau se lopta od jednog igrača Tuzla sitija odbila u korner

16:02

Volej Džafića!

47' - Prvu šansu u nastavku imao je Džafić, bio je to volej koji ipak odlazi preko gola

15:45

Kraj prvog poluvremena

15:44

Pokušaji Melega, pa Begića

45' - prvo je Melegov šut završio pored gola, a nakon kornera koji je dosuđen jer je neko dirao loptu, pokušao je i Begić, ali preko gola

15:30

Ćetković brani zicer Krpiću!

30' - Najbolja prilika na utakmici! Krpić se odlično ubacio u šesnaesetarac i ostao sam ispred Ćetkovića, ali mu golman Borca u situaciji "jedan na jedan" brani

15:23

Prvi korner za domaće

24' - Bila je to malo previsoka lopta za Krpića koji nije uspio doći do nje i hvata ju golman Borca Nikola Ćetković

15:22

Meleg izblokiran

22' - Novi napad Borca, sada je izblokiran okušaj Melega u korner nakon kojeg je Tuzla siti lako otklonio opasnost

15:15

Prilika za Ajaza

15' - Dobro se Ajaz ubacio u šesnaesterac sa lijevog krila, pa "zalomio" u sredinu, ali se u odsudnom trenutku okliznuo i propala je dobra šansa

15:13

Begić pogađa svog igrača

14'- Bila je to akcija nakon "skraćenog kornera", ali je Begić pogodio svog igrača

15:10

Prvi korner za Borac

10' - nakon kornera nekoliko ubacivanja u šesnaesterac, ali je na kraju Fejzić lako uhvatio loptu