Majstorija kola - golčina nove zvijezde Vojvodine! (VIDEO)

Iv Baraj se na najljepši mogući način predstavio novosadskoj publici.

iv baraj postigao gol za vojvodinu  Izvor: TV Arena sport/screenshot

Vojvodina je na idealan način počela novu sezonu. Nakon što su u prvom kolu Novosađani savladali Napredak (1:0), ovog vikenda su ponovo došli na "Karađorđu", samo kao gosti.

U malom novosadskom derbiju Vojvodina je savladala Mladost 4:0 (1:0) i tako poslala svima poruku da će ove godine mnogo više da se pitaju. Milan Rastavac može da bude zadovoljan jer su od četiri gola - trojica djelo novajlija, dok je pobjedu na kraju u 87. minutu osigurao Veljko Simić.

Vojvodina je povela preko Milosavljevića u 42, potom je Baraj pogodio iz slobodnog udarca u 47, da bi Nikolić u 59. minutu postigao treći gol za "lale".

Posebno lijep bio je pogodak Iva Baraja, nekadašnjeg igrača Parme, koji je pozdravila publika na "Karađorđu".

Zanimljivo, na ovoj utakmici Vojvodina je nosila i novu garnituru dresova. U pitanju su sivo-crni sa zlatnim detaljima na leđima koji su novost, dok "domaći" dres neće biti promijenjen.

Pogledajte golove sa Mladost - Vojvodina.
Izvor: YouTube/Arena sport TV

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!