Junajted se raspada, a Ronaldo prekrstio ruke i gleda! Trener ga sklonio, a svi su primijetili njegovu reakciju!

Prva zvijezda tima nije dobila šansu na terenu, pa sa klupe prati kako se ekipa muči.

Kristijano-Ronaldo-gleda-rasulo-Mancester-junajteda Izvor: Profimedia

Mančester junajted na svom stadionu igra prvi meč u novoj sezoni, a ekipa sa Old Traforda nije se pokazala u uvodnih 45 minuta fudbala protiv Brajtona. Golovima Paskala Grosa gosti su stigli do 2:0, a blijedo izdanje svojih saigrača Kristijano Ronaldo ispratio je sa klupe za rezerve.

Po slikama koje su se pojavile, Portugalac nije bio impresioniran...

Slavni portugalski fudbaler je negodovao, odmahivao rukom ili kolutao očima tokom prvog dijela meča, a u jednom trenutku delovalo je i da ga Erik ten Hag šalje na zagrijavanje. Možda je već na poluvremenu mogao da dobije priliku da proba da preokrene rezultat iz prvog dijela meča, ali se holandski trener nije opredijelio za tu opciju.

Pogledajte fotografije Junajtedovih rezervista:

Umjesto toga, Ronaldo je i drugi dio meča počeo na klupi za rezerve, a to će dodatno podgrijati priče o odlasku. Već nedjeljama se priča da je nezadovoljan i da želi da ode, a poznato je i da je posljednju pripremnu utakmicu napustio prije nego što se završio - čim ga je Holanđanin izveo iz igre. U međuvremenu pojavila se informacija da Mančester junajted želi da ga zamijeni Srbinom!