Nojer ima veliki problem - Bundesliga je postala dosadna: Iskusni golman u 27. minutu otišao do centra terena!

Iskusni njemački golman Manuel Nojer već u ranoj fazi meča protiv Bohuma počeo je da mijenja pozicije.

nojeru dosadno u bundesligi Izvor: Twitter/screenshot/FCBayernGER

Fudbaleri Bajerna savladali su Bohum na nedeljnom gostovanju i ubjedljivom pobjedom (7:0) pokazali da su i bez Roberta Levandovskog prvi favoriti za osvajanje Bundeslige. Bavarski gigant već ima deset titula u nizu, a takva dominacija dovela je i do nezanimljivosti Bundeslige.

Navijačima ostalim klubova "dosadno" je što ne mogu da prekinu dominaciju najuspješnijeg njemačkog kluba, a čini se da je postalo dosadno i Manuelu Nojeru. Iskusni njemački golman poznat po istrčavanjima van kaznenog prostora sada je počeo već u ranoj fazi meča da luta po terenu.

Na fotografiji koja od juče kruži društvenim mrežama vidi se kako Manuel Nojer već u prvoj trećini susreta igra na poziciji lijevog beka, skoro 40 metara udaljen od svog gola. U tim trenucima šampion Njemačke imao je prednost od dva gola, da bi do poluvremena uspjeli da dupliraju broj postignutih pogodaka.

Nakon četiri gola u prvom delu meča, fudbaleri Bajerna su u nastavku postigli još tri, pa je Bohum ubjedljivo savladan u trećem kolu Bundeslige, nkon kojeg Bajern iz Minhena jedini ima sve tri pobjede u prvenstvu i gol-razliku 15:1.

Pa kako i da ne bude dosadno Manuelu Nojeru...

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!