Ronaldu se zbog ovog smiju - opet se izblamirao: Kristijano više nije onaj stari, svi daju golove sem njega!

Autor Haris Krhalić

Jeste Mančester junajted upisao trijumf protiv prošle godine sedmoplasirane ekipe Kipra, ali uz mnogo problema.

Mančester junajted Omonija promašaj Ronalda Izvor: Streamja.com/Printscreen

Fudbaleri Mančester junajteda uspjeli su teškom mukom da stignu do druge pobjede u Ligi Evrope ove sezone, pošto su na gostovanju kiparskoj Omoniji jedva ostvarili trijumf 3:2 i to nakon preokreta.

A u meču prepunom mučenja i sa zaostatkom na poluvremenu, Junajted je uspio da slavi ne zahvaljujući Kristijanu Ronaldu, već uprkos njemu, pošto se Portugalac u ključnim trenucima meča obrukao promašajem!

Omonija je u 34. minutu povela preko Karima Ansarifarda, da bi u prvih 20 minuta drugog dijela igre Junajted stigao do preokreta golovima Markusa Rašforda i Entonija Marsijala. A za to vrijeme, Ronaldo - koji je napokon bio u startnoj postavi "crvenih đavola" - nikako nije uspijevao da bude od veće koristi ekipi.

Nakon svega, uspio je da u jednom napadu iz velike blizine, usamljen pogodi stativu i tako svojim velikim promašajem lijepo sumira svoju trenutnu formu u dresu Junajteda. Igrao se 78. minut kada je posle klizanja Nemanje Miletića, bivšeg igrača Partizana, Mančester stigao do velike šanse, Dalot je uposlio Ronalda, a ovaj uspio da samo pogodi stativu.

Sagnuo se Ronaldo u nevjerici šta nije uspio da iskoristi, pognuo glavu, a ni do kraja meča nije došao do dugo čekanog gola. Rašford je kasnije povisio na 3:1, da bi na konačnih 3:2 postavio Nikolas Panajiotu. Evo kako se Ronaldo izblamirao na Kipru: