Nisam htio da uvedem Ronalda - evo zašto! Holanđanina pitali za Kristijana, odgovor iznenadio sve!

Mančester junajted doživio je ubjedljiv poraz protiv Mančester sitija, a Kristijano Ronaldo gledao je cijeli meč sa klupe.

Erik ten Hag nije želio da uvede Kristijana Ronalda u porazu od Mančester sitija 3:6 Izvor: Profimedia

Mančester junajted doživio je ponižavajući poraz na gostovanju Mančester sitiju (3:6), a menadžer Erik Ten Hag i svi u klubu doživjeli su bolno otrežnjenje poslije pet dobrih rezultata.

"Mislim da je to normalan proces, u kojem imate napredak, ali i bolna zaustavljanja. Naći ćemo rješenje i nastavićemo ka sljedećoj utakmici", rekao je Holanđanin poslije susreta.

Mnogi su se pitali zašto ni u jednom trenutku nije uveo sa klupe Kristijana Ronalda, već je u 59. poslao na teren drugog rezervistu, Entonija Marsijala, koji je dao dva gola u pokušajima da koliko-toliko ublaži poraz.

"Nisam htio da uvedem Kristijana Ronalda, iz poštovanja prema njemu i prema njegovoj karijeri", rekao je Holanđanin.

Poslije niza navodnih pokušaja da ode iz Junajteda, Ronaldo je ipak ostao na Old Trafordu, ali ga Ten Hag vidi kao rezervu i ove sezone konstantno dobija minutažu od 22 do 32 minuta i još nije postigao gol u Premijer ligi, već je bio strijelac samo na gostovanju Šerifu u 2. kolu Lige Evrope.