Da li je ovo moguće? Pogledajte kakav gol je primio De Hea, noge mu "zabagovale" (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

David de Hea se pošteno obrukao na golu Mančester junajteda.

Kiks De Hee protiv Evertona Izvor: Twitter/Jhdharrison1/Screenshot

Španski golman David de Hea napravio je još jedan veliki kiks, pa nije čudo što Mančester junajted želi da ga se odrekne tokom ljeta i dovede novog golmana. Na sreću po "crvene đavole", kiks ih nije koštao pobjede, pošto su bez većih problema savladali Everton 3:1 i izbacili ih iz na taj način iz FA Kupa, ali ostaće pitanje šta se dogodilo sa Davidom de Heom u 14. minutu meča na Old Trafordu kada je "zabagovao", skoro kao Kepa Arizabalaga.

Junajted je odlično otvorio utakmicu i vodio je od 4. minuta preko Antonija, da bi Koudi deset kasnije izjednačio - iako u prvi mah nije djelovalo da će domaćin imati bilo kakvog problema da se odbrani...

Grej je odigrao u prostor za Mopeja, a napadač iz Francuske je jedva sustigao loptu da ne izađe van granica igrališta. Umjesto da je De Hea lako prihvati i sačuva kod sebe - potpuno se spetljao. Kao da je zaboravio da je na utakmici i lopta mu se odbila od noge nekoliko puta, a sve to je u nevjerici pratio i Koudi. Pritrčao je i zatresao mrežu Mančester junajteda, vjerovatno ni sam nije mogao da vjeruje šta je iskusni golman uradio.

Srećom po Španca, Koudi mu se "revanširao" autogolom u 52. minutu, da bi konačan rezultat postavio Markus Rašford u sedmom minutu nadoknade iz penala.