Leotar gubio 2:0, pa remizirao u prvoj kontrolnoj utakmici - "iks" Trebinjaca i Barana!

Leotar je u "Gradu Sunca" remizirao sa članom Prve lige Crne Gore.

leotar remizirao sa mornarom  Izvor: FK Leotar

Fudbaleri Leotara remizirali su u "Gradu Sunca" sa Mornarom iz Bara rezultatom 2:2 u prvoj kontrolnoj utakmici u sklopu priprema za proljećnu polusezonu.

Član Prve lige Crne Gore je u ranoj fazi meča imao prednost od dva gola, ali su Trebinjci do kraja poluvremena uspjeli da prepolove minus, a onda golom u 78. minutu i da izbjegnu poraz.

Rajčević i Vujović su poentirali za Barane u 14. i 17. minutu, međutim tim Marka Maksimovića se od šoka oporavio u 23. minutu, kada je Handžić zatresao mrežu Crnogoraca.

Tokom drugog poluvremena, i jedan i drugi trener su u potpunosti promijenili postave, a do kraja meča je viđen još samo jedan gol, i to u 78. minutu, kada je pogodio Andrej Đurić.

SASTAV LEOTARA

PRVO POLUVRIJEME: R. Perišić, Georgiev, Čubrilo, Uzelac, Cmiljanović, Prusina, Karić, Čavić, Aćimović, Stojković, Handžić.

DRUGO POLUVRIJEME: Bejatović, Milić, M. Perišić, Đurić, Tahrić, Milaković, Glogovac, Todorović, Knežević, Kolak, Spaić, Kapor.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!