"DŽELAT" PARTIZANU, ALI NE I ZVEZDI! Crveno-bijeli gubili u Mitrovici pa stigli do preokreta

Autor Haris Krhalić

Crvena zvezda je gubila u Sremskoj Mitrovici, ali se ekspresno vratila u meč i došla do prolaska u četvrtfinalu Kupa Srbije.

Crvena zvezda Radnički Kup Srbije Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda se plasirala u četvrtfinale Kupa Srbije pošto je savladala Radnički u Sremskoj Mitrovici 3:1.

"Dželat" Partizana je pružio dobar otpor u prvom poluvremenu i čak je prvi došao do vođstva u 37. minutu iz penala preko Krste Đorđevića, međutim to je bio signal da crveno-beli pojačaju napade i nije im mnogo trebalo da bi napravili potpuni preokret po lošem vremenu.

Već u 43. minutu je Mirko Ivanić zatresao mrežu i to tako što je poslao loptu za Aleksandra Kataija, koji na kraju nije ni dirao loptu, da bi u nastavku Marko Rakonjac nastavio seriju i u 56. doneo prednost osvajaču "duple krune". Pobjedu je u 64. potvrdio Kings Kangva.