Haos u Premijer ligi: Najstariji trener na svijetu (76) napao rivala - morali da ih razdvajaju! (VIDEO)

Kakva scena!

Roj Hodžson odgurnuo fudbalera Šefild junajteda Izvor: Arenasport/printscreen

Prije tri dana Roj Hodžson je proslavio 76. rođendan, ali i dalje ne da na sebe! Najstariji fudbalski trener na svijetu prošle sezone se vratio da spasi svoj Kristal Palas od ispadanja iz Premijer lige, a nakon što ih je ostavio u eliti ostao je na klupi i za ovu sezonu.

Njegov tim je odlično počeo takmičarsku godinu pošto je golom Odsona Eduarda poveo sa 1:0 na gostovanju Šefild junajtedu u 50. minutu, a u 64. minutu smo vidjeli nevjerovatnu scenu. Iznerviran ponašanjem protivničkog igrača Roj Hodžson je sa 76 godina krenuo na profesionalnog fudbalera!

Lopta je otišla u aut, a bek Šefilda je u namjeri da dođe do nje je odgurnuo iskusnog engleskog stručnjaka pored koga je prošla lopta. To je jako naljutilo Hodžsona koji je krenuo na Loua, a da se ne desi ništa ozbiljnije pobrinuo se Džordan Aju koji je stao između menadžera i beka. Poigledajte tu situaciju:

Pogledajte

00:38
Roj Hodžson i Maks Lou
Izvor: Arenasport/printscreen

Na kraju je Kristal Palas promašio veliki broj šansi, poništena su dva gola "orlovima" zbog ofsajda, ali su sa gostovanja otišli sa tri boda i odlično su započeli još jednu sezonu u kojoj se očekuje da će se boriti za opstanak.

U ostalim mečevima dana Arsenal je uspio da startuje pobjedom nad Notingem Forestom 2:1, Brajton je rutinski savladao Luton 3;1, Bornumt i Vest Hem su remizirali 1:1, a Fulam je savladao Everton u meču na kome smo na terenu vidjeli i Aleksandra Mitrovića.