Partizan se oglasio - "Zvezda dala gol rukom!" Crno-bijeli objavili snimak sa vječitog derbija

Partizan se oglasio dan poslije vječitog derbija.

Partizan saopštenje Zvezda dala gol rukom  Izvor: MONDO/Stefan Stojanović/Twitter/FK Partizan BG

Tačno 24 sata poslije "večitog derbija", FK Partizan se oglasio: "Gol je bio rukom!". Crno-bijeli su objavili snimak gola napadača Crvene zvezde Šerifa Endiaje i ukazali na to da je pogodio rukom, a ne glavom u 67. minutu, za konačnih 2:2. Pogledajte:

Vječiti derbi završen je bez pobjednika, nakon što su crno-bijeli napravili preokret krajem prvog i početkom drugog poluvremena,  a Zvezda prije i poslije toga nije iskoristila ogroman broj prilika i tri puta pogodila prečku. Sudijski ekspert Zdravko Jokić je utvrdio da su crno-bijeli bili oštećeni u završnici jer je sudija Pavle Ilić bez pravog razloga isključio Ksandera Severinu.

Osvojivši veliki bod, Partizan je ostao prvi na tabeli i poslije "Marakane" i u odličnoj je situaciji da pobjedama u narednih šest kola zakaže treći i izvjesno odlučujući derbi ove sezone na svom stadionu. Pročitajte raspored utakmica Partizana i Zvezde do kraja.