Zrinjski Sloga Kup BiH prenos uživo livestream

Fudbaleri Zrinjskog savladali su Slogu sa 3:0 i zakazali duel sa ekipom Borca u finalu Kupa BiH.

Zrinjski Sloga Kup BiH prenos uživo livestream Izvor: hercegovina.in

Nakon prvog meča koji je završen bez golova, fudbaleri Zrinjskog su u revanš utakmici polufinala Kupa BiH nadigrali Slogu rezultatom 3:0 i plasirali se u finale ovog takmičenje, gdje će snage odmjeriti sa ekipom Borca.

Izabranici Vlade Jagodića dobro su se držali u Mostaru sve do 40. minuta. Kada je izgledalo da ni nakon tri poluvremena neće vidjeti gola, Silvio Ilinković je iz slobodnog udarca loptu bacio u srce šesnasterca, a niko od fudbalera je nije dirao, što je prevarilo golmana Elvira Traku i „plemići“ su poveli 1:0.

Za drugi pogodak smo čekali do 57. minuta kada nakon jedne lijepe akcije Malekinušić ubacuje sa desne strane, usamljen je ostao Mario Ćuže na drugoj stativi i loptu zakucao u mrežu Dobojlija.

Samo šest minuta kasnije, pitanje pobjednika i putnika u finale bilo je i definitivno riješeno. Strijelac drugog gola je odlično uposlio Nardina Mulahusejnovića, a ova sam istrčao na Traku i pogodio za ogromnih 3:0.

VIŠE DETALJA KLIKOM NA "RAZVOJ DOGAĐAJA".

19:49

- KRAJ -

Zrinjski je u finalu!

19:47

88'- Malo je nedostajalo da bude 4:0

Malekinušić šutira sa nekoliko metara od gola, ali brani Trako. Lopta se ponovo odbija do fudbalera Zrinjskog, a drugi pokušaj zaustavlja stativa.

19:29

70'- Slobodan udarac za Slogu u opasnoj zoni

Dujaković samo do živog zida.

19:22

63'- ZRINJSKI VODI 3:0!

Ćuže lijepo uposlio Mulahusejnovića koji izlazi sam na Traku i pogađa za 3:0.

19:17

57'- ĆUŽE! 2:0 za Zrinjski

Lijepa akcija i ubačaj Malekinušića sa desne strane, ostao je sam Ćuže na drugoj stativi i zakucao loptu za veliku prednost!

19:12

FOTO

19:04

46'- Počelo drugo poluvrijeme

18:48

- KRAJ PRVOG POLUVREMENA-

Nakon prvih 45 minuta Zrinjski ima rezultat koji ih vodi u finale Kupa BiH.

18:48

45+1'- Bradarić preko gola

Pokušao je Bradarić iz slobodnog udarca sa 20-ak metara, ali ide to preko gola.

18:41

40'- VODI ZRINJSKI!

Centaršut Ilinkovića iz slobodnog udarca sa lijeve strane, niko nije dirao loptu koja je iznenadila Elvira Traku i završila u mreži Sloge!

18:36

35'- Konačno malo uzbuđenja

Ilinković sa 20-ak metara šutira pored gola

18:29

28'- Mirniji period igre

Nekoliko polušansi na obje strane, ali izostale su ozbiljnije prilike.

18:16

15'- Korner za Zrinjski

Čisti odbrana Sloge.

18:15

14'- Kakva šansa za Zrinjski!

Mulahusejnović je bio u odličnoj šansi, ali njegov šut iskosa ide pored gola

18:12

10'- Lijepa akcija Zrinjskog

Lijepo su kombinovali fudbaleri Zrinjskog, a na kraju je glavom pokušao Abdurahimi čiji udarac ide preko gola.

18:05

4'- Bradarić pokušao glavom

Bradarić je šutirao glavom ali golman Sloge hvata to bez problema.

18:01

1'- Utakmica je počela

17:54

Sve spremno za početak

17:32

SASTAVI

ZRINJSKI: Karačić, Barišić, Mulahusejnović, Ćuže, Bradarić, Ilinković, Šunjić, Memija, Korda, Abdurahimi, Bilbija

SLOGA: Trako, Nikolić, Predragović, Božičković, Popara, Dujaković, Milanović, Kvesić, Grabež, Mrkaić, Varga

17:18

Prvi meč bez pobjednika

Sloga i Zrinjski remizirali su bez golova u prvom meču polufinala Kupa BIH. Bio je to tvrd duel dvije ekipe, o čemu govore i ukupno tri šuta u okvir gola, vidjeli smo svega nekoliko poluprilika, ali ne i ona prava uzbuđenja.

17:17

Dobro došli

Ostanite uz Mondo i pratite prenos polufinalne utakmice Kupa BiH Zrinjski - Sloga