Partizan iskalio bijes na Jedinstvu - 4:0! Crno-bijeli dominirali na Ubu, Bibras Natho se igrao sa debitantom

Autor Haris Krhalić

Ubjedljiv trijumf crno-bijelih.

Partizan savladao Jedinstov iz Uba sa 4:0 Izvor: MN PRESS

Na kraju nedjelje u kojoj je doživio težak poraz protiv Dinamo Kijeva, FK Partizan u okviru Superlige gostovao je kod Jedinstva iz Uba.

Crno-bijeli su upisali ubjedljiv trijumf rezultatom 4:0, a prvi pogodak vidjeli smo već u drugom minutu.

Bibras Natho donio je vođstvo sa "bijel tačke" Beograđanima savladavši rutinski Vukašina Jovanovića (2007), Partizanovog pozajmljenog golmana Ubljanima.

U 27. minutu Nemanja Trifunović iskoristivši asistenciju Đorđa Jovanovića poslije velike greške odbrane domaćih pogađa za 2:0. U 52. minutu  Đorđe Jovanović  nakon asitencije Natha pogađa za 3:0, a isti igrač postavlja i konačan rezultat.