• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Povratak legende Serije A: Ćiro Imobile željan Italije

 Bojan Jakovljević
Autor Bojan Jakovljević

Nekadašnji golgeter Lacija, Juventusa, Peskare, Đenove i Torina spreman za povratak u domovinu.

 Ćiro Imobile Izvor: Raffaele Conti 88/Shutterstock

Pregovori između Bolonje i Bešiktaša dobro napreduju i čini se da je Ćiro Imobile na pragu povratka u Seriju A.

Već su prošle sedmice obavljeni prvi razgovori, a danas su intenzivirani. Novi kontakti između Bolonje i predstavnika napadača bili su pozitivni, i iako dogovor još nije potpuno zaključen, djeluje da sve ide ka potpisivanju dvogodišnjeg ugovora.

Imobile je praktično potvrdio da bi bio veoma srećan da se ovog ljeta vrati u Italiju i zaigra za Bolonju na stadionu "Renato Dal'Ara".

Tridesetpetogodišnjak je veći dio svoje karijere proveo u Laciju, od 2016. do 2024. godine, prije nego što je prešao u Bešiktaš za dva miliona evra.

Tokom samo jedne sezone u turskoj Superligi postigao je 19 golova i zabilježio četiri asistencije u 41 zvaničnom meču.

S obzirom na to da mu je plata šest miliona evra po sezoni, moguće je da će igrač dobiti bonus od kluba kako bi ranije napustio tim i time rasteretio njihov budžet.

Za Imobilea je bilo zainteresovano i više klubova, među njima i Fiorentina, koja se ipak odlučila za Edina Džeku.

Imobile ima bogato međunarodno iskustvo, a tokom karijere je igrao i za Juventus, Peskaru, Đenovu, Torino, Borusiju Dortmund i Sevilju.

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC