Ovo već liči na Barselonu: "Gaženje" Leganesa na Nou Kampu!

Blistali su Mesi i Grizman...

Barselona - Leganes 5:0 Kup kralja osmina finala Izvor: Tanjug/AP Photo/Joan Monfort

Barselona je odlično reagovala posle poraza od Valensije (0:2) u prošlom kolu Primere!

Odigrali su najbolji meč od dolaska Kikea Setijena na mesto trenera i "razmontrirali" Leganes u osmini finala Kupa kralja 5:0 (2:0) uz sjajne partije Lionela Mesija i Antoana Grizmana, koji su pokazali da možda ipak mogu da budu tandem.

Upravo je Grizman doveo Barsu u vođstvo u 4. minutu na pas Semeda sa boka, da bi Klemon Lengle postigao drugi gol u prvom poluvremenu na asistenciju Lea Mesija (27. minut).

Probao je da menja iskusni Havijer Agire, ali to nije zaustavilo Barsu pošto su dvostruki strelac Mesi i Artur postavili ubedljiv rezultat na semaforu i najavili da Setijenova taktika polako počinje da se "prima" u Kataloniji.

Videćemo da li će to odložiti namere Barselone da angažuje novog napadača, pošto se prethodno spominjao dolazak Dušana Tadića.