"Frka" i na Koševu – Uprava Tuzla sitija otišla na poluvremenu!

Revoltirani gosti napustili Koševo poslije prvih 45 minuta.

Uprava Tuzla sitija napustila Koševo na poluvremenu Izvor: FENA

Otvaranje proljećnog dijela sezone PLBIH osim zanimljivih rezultata obilježile su i nefudbalske stvari.

Trener Željezničara Amar Osim nije htio da pruži ruku Slavku Petroviću poslije remija 0:0 u Bijeljini, a nije moglo bez „incidenta“ ni na Koševu gdje je odigran derbi između Sarajeva i Tuzla sitija.

Bordo tim slavio je sa ubjedljivih 6:2, iako je do 45. minuta rezultat na semaforu stajalo 1:1.

Međutim, finiš prvog poluvremena imao je burnu završnicu. Sarajlije su u dva navrata tražile jedanaesterac, da bi u 42. minutu fudbaler gostiju Badara Bađi zaradio crveni karton jer je tokom jednog koškanja krenuo da „davi“ Amera Dupovca.

Samo što se situacija smirila Sarajevo je povelo preko Dušana Hodžića u posljednjem minutu prvog dijela,nakon sporne situacije u ovoj akciji u kojoj je Rahmanović laktomudario jednog gostujućeg igrača.

Sve to očigledno je iznerviralo upravu gostujućeg tima koja je na poluvremenu napustila Koševo.

Klub iz Siminog Hana oglasio se na svojoj facebook stranici, a vjerovatno će biti još reakcija tokom ovog i narednih dana.