Bane kriv za Brajtonov gol: Srpski defanzivac ''asistirao'', VBA stigao do boda! (VIDEO)

Autori mondo.rs Autori Bojan Jakovljević

Nisu se najbolje razumeli.

Bane kriv za Brajtonov gol: Srpski defanzivac ''asistirao'', VBA stigao do boda! (VIDEO) Izvor: Getty Images/Pool, Pool/Getty Images Europe

Slaven Bilić je doveo Branislava Ivanovića da ojača defanzivnu liniju tima, to je u pouzdanom štoperu i dobio, ali je večeras, na meču protiv Brajtona, fudbaler iz Sremske Mitrovice bio deo jedne komične akcije.

On i Džejk Livermor su se postarali da Brajton stigne do prednosti!

BRAJTON - VBA 1:1 (1:0)

Odnosno, Branislav Ivanović je, pokušavajući da ''očisti'' loptu sa gol linije, pogodio vezistu svog tima. Lopta se odbila u mrežu, iza leđa Džonstona koji nijebio blizu da interveniše.

Sve je krenulo od jedne konfuzne akcije Brajtona, odnosno njihova dva šuta u roku od nekoliko sekundi od kojih nijedan nije stigao do gola. Na kraju je udarac Tarika Lamptija pokušao da izbaci Ivanović, ali se na putu lopti našao drugi fudbaler Vest Broma.

Ekipa Vest Bromvič Albiona je imala čitavo poluvreme da pokuša da preokrene rezultat protiv ekipe koja se takođe nalazi u donjem delu tabele. Uspeli su samo da izjednače, jer je Karlan Grant u 83. minutu postigao pogodak za 1:1.