Borac gubio od Pelistera, Nikolić divljao na klupi: J... vam pas mater, kreteni! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Žestok tajm aut trenera banjalučkog Borca na isteku prvog poluvremena koje su dobili Makedonci.

tajm aut dragan nikolić bora j... vam pas mater Izvor: ABA liga/Dragana Stjepanović

"Odigrali smo ništa i pobijedili smo nikako“, rekao je trener Borca Dragan Nikolić dok su navijači banjalučkog kluba slavili tijesnu pobjedu 89:87 nad Rogaškom u petom kolu ABA Druge lige odigranom u Sarajevu.

Temperamentni Nikolić bio je nezadovoljan utakmicom protiv Rogaške, ali šta  tek reći za reakciju tokom prvog poluvremana utakmice protiv Pelistera, nakon kojeg njegova ekipa u Sarajevu gubi 48:45?!

Košarkaši Borca ispustili su +11 u drugoj četvrtini i dozvolili Pelisteru da sa 25:36 dođe do 37:36, a nešto kasnije da napravi i pet poena prednosti – 48:43.

Nikolić je odmah reagovao tajm autom na kojem se obrušio na svoje izabranike i nije birao riječi.

Teške riješi i psovke čule su se na klupi banjalučkog tima dok je Nikolić držao tajm aut.

"Ajde ovako. Jebo vam pas mater, prvo vi kažite šta imate, j.. vam pas mater! Ajde vi se sad ispričajte, majmuni, a poslije mi ovdje da glumimo budale. Ajde još pričajte, Ajde još! Ajde ispričajte se svi, objašnjavajte se sa nama, kreteni! Sve kontra. Poslije ćemo u svlačionici da riješimo“, urlao je Nikolić.

Pelister je prvo poluvrijeme dobio rezultatom 48:45 uz odličnu partiju Maleševića koji je postigao 15 poena.