Jokićev trener krenuo na sudiju! Pobjesnio već na početku, dvojica ga držala! (VIDEO)

Šampionski tim Denvera je u problemima, pa su svi nervozni.

Trener Denvera se unosio sudiji u lice  Izvor: Youtube/Chaz NBA/printscreen

Košarkaši Denvera nalaze se u veoma teškoj situaciji, jer su na svom terenu izgubili i drugi meč u polufinalu Zapadne konferencije. Ovog puta Minesota je bila još ubjedljivija (106:80), a tim iz Kolorada bio je izuzetno nervozan jer mora da igra protiv najbolje odbrane lige. Nije bilo lako aktuelnim šampiona, a to pokazuje i snimak na kojem se vidi da je treneru Majklu Melounu "pukao film" već u prvoj dionici.

Nakon pogotka Entonija Edvardsa za 22:17 na oko tri i po minuta do kraja prve četvrtine, najbolji igrač Minesote pogledao je ka jednom od sudija kako bi saznao zašto nije dosuđen i faul nad njim,  zatim je na scenu stupio Jokićev trener. Dugogodišnji strateg Denver Nagetsa izgubio je živce već u ranoj fazi meča, duboko je zagazio u teren i krenuo da se unosi u lice jednom od arbitara ovog susreta!

Morali su da reaguju ljudi sa Denverove klupe, ali i Aron Gordon koji se u tim trenucima nalazio na parketu. On je bio jedan od ljudi koji su zaustavili Majkla Melouna ispred sudije Marka Dejvisa, prije nego što njihov verbalni okršaj preraste u nešto više. Činilo se da je i sudija imao šta da kaže na ovu temu, ali je teško razaznati koju su odluku na parketu komentarila trener Denvera i jedan od arbitara. Pogledajte tu scenu:

Trener Denvera izgubio živce.
Izvor: YouTube/Chaz NBA

Upravo je u ovom periodu meča Denver počeo da gubi kontrolu nad utakmicom, u finišu prve dionice. Minesota se odličnom odbranom "odlijepila" na osam poena prednosti i u drugoj četvrtini je potpuno zaustavila napad Denvera. Primili su samo 15 poena, postigli čak 33 i bilo je jasno da idu ka drugom brejku.

Sada će imati priliku da pred svojim navijačima u dvije utakmice savladaju i "počiste" aktuelne šampione NBA lige. Prije početka ovogdišnjeg plej-ofa, ali i pred seriju Denvera i Minesote, niko nije mogao ni da pomisli da će tim iz Kolorada dobiti metlu - isto kao Finiks u prethodnoj rundi.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!