TV TURNIR ŠAMPIONA: Sloga upisala drugi poraz, PPD Zagreb namučio Barselonu

Autor Haris Krhalić

Drugi dan Međunarodnog rukometnog TV turnira šampiona donio nam je zanimljive okršaje.

barselona Izvor: MONDO

Drugog dana Međunarodnog rukometnog TV turnira šampiona uživali smo u pravoj rukometnoj poslastici. U meču igranom između Barselone i PPD Zagreba, uspješniji su bili Katalonci kojima je ovo druga pobjeda u Doboju.

Nakon prvih pola sata igre bilo je 14:14, a rezultatski egal je trajao sve do posljednjih deset minuta. U 51. minutu Španci uspijevaju da se odvoje na tri gola razlike (26:23). Na kraju je bilo +6 u korist Barselone (31:25).

Izvor: MONDO

Ranije danas, odigrana je utakmica između Sloge i Pelistera. Domaćin turnira doživio je ubjedljiv poraz od šampiona Sjeverne Makedonije rezultatom 39:24.

Dobojlije su se dobro držale u prvom poluvremenu pa se na pauzu otišlo sa prednošću Pelistera od četiri gola da bi na kraju bilo +15. Bio je ovo drugi poraz za tim iz Doboja dok je Pelister stigao do prve pobjede nakon sinoćnjeg poraza od Al Ahlija.

Danas će biti odigrana još dva meča. Od 19.10 časova sastaju se Vojvodina i Celje dok će 21 časa sange odmjeriti Monpelje i Al Ahli.