Lokomotiva se zahuktala

Tim Saše Obradovića demonstrirao silu u 4. kolu Evrokupa

Lokomotiva se zahuktala Izvor: MN PRESS

Lokomotiva Kubanj nastavila je uspešan niz u Evrokupu.

Tim iz Krasnodara slavio je u četvrtom kolu. Na svom terenu su pobedili Bilbao ubedljivim rezultatom 102:86 (26:24, 29:16, 25:26, 22:20) i zadržali stopostotan učinak u grupi C u kojoj nastupa i Partizan.

Tim Saše Obradovića je na poluvremenu već imao 15 poena viška (55:40), nakon što su dodali gas u drugoj četvrtini u kojoj su postigli gotovo duplo više poena nego gosti (29:16).

Lokomotiva je u potpunosti dominirala terenom. Brzo nakon toga otišli su i na "plus 20" (60:40), a sredinom poslednjeg kvartala stigli su i do maksimalnih 22 poena razlike - 90:68, ali su u finišu malo posustali.

Domaćine je predvodio Trevor Lejsi sa 20 poena i sedam asistencija, Australijanac Rajan Brekhof ubacio je 16 uz šest skokova, dok je Frank Elegar dao veliki doprinos trijumfu sa 10 poena i devet uhvaćenih lopti.

Kod Bilbaa najbolji je bio Žonatan Tabu sa 24 poena.

Lokomotiva u narednom kolu gostuje u Beogradu, ekipi Partizana, koji je do sada ostvario samo jednu pobedu, uz tri poraza.

Limož - Partizan 92:83

Tabela: Lokomotiva 4-0, Alba 3-1, Limož 2-2, Lijetuvos Ritas 1-3, Bilbao 1-3, Partizan 1-3.