Srbija je sada u haosu: Turci pobedili i napravili "orlovima" ogroman problem

Autori mondo.rs Autori Bojan Jakovljević

Sada smo u veoma teškoj situaciji.

Srbija je sada u haosu: Turci pobedili i napravili "orlovima" ogroman problem Izvor: STR/AP, Tanjug/AP/STR

Loše vesti stižu iz Turske, nešto manje od sat vremena pre početka utakmice Mađarska - Srbija.

Naša reprezentacija se sada za korak bliže ispadanju iz B divizije Lige nacija i mogla bi, ukoliko ne zablista u naredna dva meča, da se vrati u treći rang.

Reprezentacija Turske je na svom terenu savladala Rusiju (3:2) i tako stvorila haos u našoj grupi.

Zbog te pobede bi meč protiv Mađara mogao da bude ključan za srpski nacionalni tim.

Rusi su poveli golom Čeriševa u 11. minutu, ali je crveni karton za Semenova omogućio preokret domaćinu. Golovima Karamana i Undera, Turci su preokrenuli već do poluvremena, što je bila naznaka da će napraviti veću bodovnu prednost u odnosu na Srbiju.

U drugom delu meča je Čenk Tosun bio precizan sa bele tačke, a Daler Kuzjajev se samo ublažio poraz ruskog nacionalnog tima.

Reprezentacija Srbije zauzima poslednje mesto u grupi, sa samo dva osvojena boda iz četiri odigrana susreta. Večeras naš tim gostuje Mađarskoj, a u poslednjem kolu je domaćin Rusiji.