Ludilo Gvardiole - Napao 4. sudiju, nije mu dao da radi: Bane Ivanović video veliki bod Vest Broma u Mančestetru!

Srbin nije igrao, ali je imao šta da vidi

Mančester siti Vest Bromvič Albion 1:1 Pep Gvardiola napao četvrtog sudiju Izvor: Tanjug/Pool Getty Images/Michael Regan

Mančester siti nastavlja da se muči u Premijer ligi. Iako im užasno dosadnih 0:0 protiv Mančester junajteda niko nije uzeo previše za zlo jer se radilo o gradskom derbiju, sada su "građani" ponovo ozbiljno podbacili. Ekipa Pepa Gvardiole osvojila je samo bod protiv Vest Broma Branislava Ivanovića:

MANČESTER SITI - VEST BROJ 1:1 (1:1)
/Gundogan 30 - Dijas ag. 43/

Sve što smo videli u ovom meču po pitanju golova, videli smo u poslednjih 15 minuta prvog poluvremena.

Mančester siti je poveo u 30. miuntu preko Ilkaja Gundogana, ali uprkos inicijativi, domaći nisu dugo zadržali prednost.

Već u 43. minutu je bilo 1:1, kada je portugalski štoper Ruben Dijas pogodio svoju mrežu i doneo "vrećicama" izjednačenje.

Napadao je Siti i uporno pokušavao, ali nikako nisu uspeli da stignu do pobede protiv ekipe Slavena Bilića, inače trenutno pretposlednje ekipe Premijer lige.

Naš Branislav Ivanović je ceo meč presedeo na klupi, a meč je obeležio i napad Pepa Gvardiole na četvrtog sudije.

Neke odluke arbitara su španskog stručnjaka razbesnela, pa u jednom trenutku nije dozvoljavao četvrtom sudiji da pokaže koliko će se minuta sudijske nadoknade odigrati.