Parker opet "skratio" Mitrovića i opet ostao bez pobede: Nije pomogao ni komičan autogol Njukasla! (VIDEO)

Ne uspeva Fulam da dođe do pobede, čak ni kad im se protivnik "ponudi".

Njukasl - Fulam 1:1 Premijer liga 14. kolo Izvor: Tanjug/AP/Lee Smith/Pool

Fulam je na gostovanju Njukaslu odigrao 1:1, a konačno smo videli Aleksandra Mitrovića u prvoj postavi.

Ipak, trener Skot Parker mu je "skratio" minutažu pa je tako napadač iz Smedereva bio na terenu do 77. minuta kada ga je zamenio Ruben Loftus-Čik.

Fulam je poveo u prvom poluvremenu komičnim autogolom Meta Ričija. Vezista Njukasla je stajao blizu stative svog gola kada ga je jedna odbijena lopta pogodila u glavu. Bio je potpuno nepripremljen i od njega je lopta otišla u mrežu Karla Darloua.

No, kao po običaju odbrana Fulama je upropastila sav trud svog napada, pa je tako štoper Joakim Anderson u drugom poluvremenu grubo startovao u svojih 16 metara, napravio je penal i uz to dobio crveni karton.

Kalum Vilson je pogodio sa bele tačke i Njukasl je došao do remija.

U prvom meču dana Kristal Palas je ponižen od strane Liverpula, a veliku pobedu je ostvario Everton koji je savladao Arsenal.