Ponovo su Srbi glavna tema u Kalču: Poslije "bombe" Krunića, Bleki "zakucao"! (VIDEO)

Odlično nedjeljno poslijepodne za srpske igrače u Seriji A.

Verona - Milan 0:2 gol Rade Krunić, Fiorentina - Parma 3:3 gol Nikola Milenković Serija A VIDEO Izvor: Tanjug/Massimo Paolone/LaPresse

Raspalio je Srbin po lopti iz slobodnog udarca, te postigao spektakularan pogodak za vođstvo "rosonera", čiji trijumf u Veroni je potvrdio Diogo Dalot u drugom poluvremenu.

Petnaestak minuta nakon gola fudbalera iz Foče, još jedan srpski internacionalac radovao se pogotku.

Na sjajnoj utakmici u Firenci, koja je na kraju završena remijem 3:3, Nikola Milenković pospremio je loptu u mrežu Parme na spektakularan način!

Fenomenalno se nekadašnji fudbaler Partizana snašao u šesnaestercu rivala, sačekao jednu odbijenu loptu, a onda je iz voleja zakucao u mrežu rivala.

Uživajte!

Ipak, Parma je uspjela ostati neporažena, iako je dva puta gubila, na kraju i vodila, ali je ipak viđena podjela bodova.

"Viola" je prvo povela pogotkom Lukasa Martineza Kvarte, gosti su se vratili iz penala preko Juraja Kucke, nakon čega je uslijedilo opisani gol Blekija.

Međutim, Jasmin Kurtić izjednačio je na 2:2, da bi u 90. minutu Valentin Mihaila donio vođstvo svom timu i izgledalo je da će tri boda otputovati u Parmu. Međutim, u 94. minutu nesrećni Simone Jakopini pogodio je sopstvenu mrežu i poklonio bod Fiorentini.

Za razliku od Milenkovića, Dušan Vlahović nije uspio da se upiše u strijelce, iako je na terenu proveo svih 90 minuta.

Nikola Milenković danas je stigao do trećeg ovosezonskog gola u Seriji A, a zanimljivo da je sve tri postigao na "Artemio Frankiju".