Real bez Jovića zasjeo na vrh Primere! Srpskom napadaču ni sekund na terenu, Benzema i Karvahal režirali pobjedu!

Teškom mukom je Real uzeo 3 boda u Sevilji, ali piše se pobjeda.

primera 3. kolo betis real madrid 0 1 Izvor: Profimedia

Real Madrid je na vrhu tabele Primere nakon što je ekipa Karla Anćelotija savladala Betis minimalnim rezultatom. Strijelac jedinog pogotka za "kraljevski klub" bio je Dani Karvahal.

Njemu je u 61. minutu za jedini gol na meču asistirao Karim Benzema. Francuski veteran je osam minuta ranije i sam postigao gol, ali je sudija uz asistenciju VAR tehnologije primijetio da je Benzema bio u ofasajdu.

Na ovom meču Luka Jović nije dobio priliku, presjedio je svih 90 minuta na klupi. U ostalim mečevima Atletik Bilbao je golom Injakija Vilijamsa odneo sve bodove u meču sa Selto, Real Sosijedad je savladao Levante 1:0, a Elče i Sevilja su odigrali 1:1.