Borčev dvojac izjednačen sa prvotimcem Rapida: Vranješ i Subić od sinoć na petom mjestu po broju mečeva u Premijer ligi!

Došlo je do novih rokada na klupskoj vječnoj listi

fk borac vranješ subić novi rekord  Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga

Fudbaleri Borca stigli su sinoć do veoma važne pobjede u borbi za vrh tabele savladavši Široki Brijeg rezultatom 2:1.

U utakmici čije drugo poluvrijeme je kasnilo trideset minuta zbog nestanka električne energije, priliku da nastupe od prvog minuta dobili su kapiten Stojan Vranješ i Aleksandar Subić, koji su novim nastupima za šampiona BiH napravili nove rokade na vječnoj listi klupskim premijerligaških nastupa!

Vranješ i Subić sinoć su po 118. put obukli dres Borca na jednoj premijerligaškoj utakmici, po čemu su se na petom mjestu izjednačili sa sadašnjim prvotimcem bečkog Rapida Srđanom Grahovcem.

Šansu da ga prestigne Borčev dvojac imaće već u utorak, kada će u jednom od tri velika derbija gostovati Veležu.

Inače, na vrhu je za sada nedodirljiv Draško Žarić sa 162 premijerligaška nastupa za Borac.

Slijedi ga Boris Raspudić, koji sada obavlja ulogu pomoćnog trenera Nemanje Miljanovića, sa 160, treći je Miodrad Babić sa 138, dok je na četvrtoj poziciji Asmir Avdukić sa 136.