Ćavija već boli glava! Barsa ispustila 3:0 protiv Selte: Ovako neće smjeti kod njega, odbrana je horor!

Ko zna koji put Barselona je razočarala svoje navijače.

selta - barselona 3:3 primera barsa ispustila 3:0 Izvor: Profimedia / William Volcov / Brazil Photo Press

Barselona je u toku noći konačno potvrdila da će legendarni Ćavi Ernandez sjesti na njihovu klupu, a u posljednjoj utakmici koju je vodio vršilac dužnosti Serđi Barhuan vidjele su se sve mane tog tima.

Bez obzira što je Barsa za samo pola sata dala tri gola Selti, na kraju je osvojila samo bod u Vigu - 3:3 (0:3).

Utakmica je počela kao iz snova pošto je Ansu Fati, sa Mesijevim brojem na leđima, zatresao mrežu Selte u 5. minutu, potom je Buskets duplirao prednost u 18, da bi savršeno poluvrijeme zaključio Memfis Depaj. Holanđanin je dao gol u 34. minutu i svima se činilo da je to kraj...

Međutim, Barselona nas je po ko zna koji put uvjerila da je nesigurna, da ima previše problema u odbrani, a kao posljedica toga stiglo je izjednačenje u nastavku susreta.

Nezaustavljivi Aspas je u 52. minutu smanjio rezultat, potom je pomalo zaboravljeni Nolito "zakuvao" u 74, da bi ponovo Aspas u šestom minutu nadoknade obradovao cijeli Vigo. Skinuo je Jago dres kako bi proslavio veliki bod Selte, za šta je dobio žuti karton, a ovakve stvari Ćavi neće trpjeti.

Moraće mnogo toga da popravi čim sjedne na klupu, neke stvari su nedopustive.