Nešto ne štima u Parizu - spriječili šok u 92. minutu! Mesi i Mbape igrali, pa u nadoknadi izbjegli poraz!

U Pari Sen Žermenu nešto ne funkcioniše i to se vidi po rezultatima ekipe.

liga 1 lens pari sen žermen  Izvor: Profimedia

Osvojiće PSŽ titulu u Francuskoj i samo neko čudo može da ih spriječi u tome.

Međutim, ono što je činjenica jeste da Parižani igraju daleko ispod svojih mogućnosti, a to se vidjelo i u remiju sa Lansom (1:1). Ekipa kojoj je glavi cilj da osvoji Ligu šampiona ne smije da pruža ovakve partije...

Gosti su spriječili šok golom Žoržinja Vajnalduma u drugom minutu nadoknade, pošto je domaćin imao prednost od 62. minuta kada je Seko Fofana matirao Kejlora Navasa.

Lionel Mesi, Anhel Di Marija, Mauro Ikardi, Hakimi, svi oni su bili u prvoj postavi, da bi poslije pogotka Fofane Maurisio Poketino posegao za izmjenama. U 70. minutu je napravio trostruku, ušli su Kilijan Mbape, Idrisa Gaj i Vajnaldum. Upravo je bivši vezista Liverpula najzaslužniji što na kraju nije bilo šoka.

PSŽ će još oko dva mjeseca biti bez Nejmara, a dobra vijest za njih je što sljedeći meč protiv Klub Briža u Ligi šampiona nema rezultatski značaj. Drugoplasirani su na tabeli sa četiri boda manje od Mančester sitija pred mečeve posljednjeg kola.