SERIJA A: Šest golova u reviji na "Ferarisu".

Sampdorija i Juve odigrali za publiku (3:3). Duel koji ništi nije odlučivao izdvojen je za subotu, a ono pravo sledi u nedelju - Inter ili Roma.

SERIJA A: Šest golova u reviji na "Ferarisu".  Izvor: MONDO

Juventus, koji je znao da će igrati kvalifikacije za Ligu šampiona, odnosno Sampdorija, koja je sigurni učesnik Kupa UEFA, nisu imali šta da pokvare ni sebi, ni drugima, zbog toga je i utakmica na "Luidji Ferarisu" više bila revijalnog karaktera.

Ukupan bilans na kraju bio je šest golova, po jedan pogodjen i promašen penal i jedan crveni karton, Mohamedu Sisoku u 59. minutu.

Golove za Sampdoriju postigli su Antonio Kasano u 22, Kristijan Madjo u 39. i Vićenco Montela u 80, a Alesandro Del Pjero u 7. i 65. minutu iz penala i David Trezege u 16. minutu bili su strelci za Juventus.

U poslednjem minutu prvog poluvremena Kasano je promašio jedanaesterac za Sampdoriju.