Sergej dao gol, a onda je uzeo cuclu i pokazao na kameru! (VIDEO)

Sergej Milinković-Savić je imao fenomenalan dan u dresu Lacija, a otkrio je i lijepe porodične vijesti nakon utakmice.

sergej milinković savić slavio sa cuclom Izvor: TV Arenasport screenshot

Fudbaleri Lacija iskupili su se navijačima za katastrofu u Ligi Evrope protiv Mitjilanda (poraz 1:5), pošto su u nedjelju na gostovanju Kremonezeu bez ikakvih problema slavili 4:0. I na ovom meču, jedan od najboljih igrača Lacija bio je reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić.

Sjajni vezista rođen u španskoj Ljeidi završio je meč sa golom i asistencijom na svom kontu, a posebnu pažnju je privukao proslavljajući pogodak stavljajući roze cuclu u usta!

Lacio je poveo u sedmom minutu kada je Sergej asistirao Ćiru Imobileu, da bi isti napadač potom duplirao prednost iz penala u 21. minutu. A onda u nadoknadi vremena, Milinković-Savić je iskoristio nepažnju odbrane Kremonezea da zatrese mrežu.

Potom je uslijedio sjajan potez - Milinković-Savić je otrčao da klupe Lacija i uzeo roze cuclu, koju je stavio u usta i potom poslao poljubac u kameru. A to je bio poseban način za srpskog vezistu da saopšti da će postati otac, što je i sam potvrdio poslije meča. Evo kako je to izgledalo:

Pogledajte

00:59
Sergej Milinković Savić gol za Lacio
Izvor: Arenasport/printscreen

"Srećan sam jer neko vrijeme nisam postigao gol. Ovo slavlje je bilo zato što očekujem djevojčicu i veoma sam srećan", poručio je Milinković-Savić, a prenijeli su italijanski mediji. Srpski reprezentativac je u dugogodišnjoj vezi sa Natalijom Ilić, a njih dvoje bi u narednom periodu trebalo da postanu roditelji.

Ovo je Natalija Ilić:

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!