Sloga Meridian nakon preokreta stigla do tri boda: Igman prokockao dva gola prednosti!

Sjajna utakmica u Modriči, gdje smo vidjeli pet golova. Sloga je gubila 0:2, ali je na kraju ipak uspjela stići tri boda.

sloga igman  Izvor: MONDO/Sport i mladi/Rade Šešlak

Odličnu utakmicu odigrali sz Sloga Meridian i Igman u Modriči!

Dva tima koja se grčevito bore za opstanak, postigli su pet golova, od čega četiri u prvom poluvremenu. Vodio je tim iz Konjica sa 0:2, ali izabranici Zorana Ćurguza se nisu predavali te su na kraju stigli do velika tri boda.

SLOGA MERIDIAN – IGMAN 3:2 (2:2)
/Krstovski 40 pen, Đorić 43, Stevanović 81 - Jakupović 8, Hrelja 37/

Tim iz Konjica je poentirao u 8. minutu preko Demira Jakupovića, koji je krunisao proigravanje Amera Drljevića, dok je na osam minuta prije odlaska na odmor Damir Hrelja lobovao Mihajla Dabića nakon jedne dubinske lopte.

Pogledajte te golove:

Ipak, u finišu prvog poluvremena, Sloga je u potpunosti uspjela da se vrati u meč, za samo tri minuta, ekipa Zorana Ćurguza je postigla dva pogotka!

Prvo je u 40. minutu Mario Krstovski pogodio iz penala nakon igranja rukom Darija Blagojevića, da bi nedugo potom Ivan Đorić izjednačio rezultat udarcem glavom nakon kornera.

U drugom dijelu prvo je zaprijetila ekipa Sloge preko Jankovića koji je šutirao sa nekih dvadesetak metara, ali lopta odlazi malo pored gola.

U 67. minutu dvije dobre prilike za Igman prvo preko Blagojevića čiji udarac glavom zaustavlja Trako, da bi zatim Hebibović šutirao visoko preko gola.

Devet minuta prije kraja vidjeli smo i potpuni preokret. Nakon kornera najviši u skoku je bio Stevanović i pogodio za 3:2.

U 90. minutu mogao je Igman stići do izjednačenja. Udarac Bodula sa gol linije izbacuje Stapić.

SLOGA MERIDIAN: Dabić, Hasanbegović, Zajić, Popara, Đorić, Stevanović, Krstovski, Stapić, Ristić, Milanović, Mihajlović. Trener: Zoran Ćurguz.

IGMAN: Ćeman, Duraković, Bešagić, Velić, Drljević, Hrelja, Hebibović, Bodul, Blagojević, Mahmić, Jakupović. Trener: Adnan Elezović.