Loše prvo poluvrijeme Leotara u generalnoj probi u Nikšiću: Sutjeska slavila ubjedljivu pobjedu!

U generalnoj probi pred proljećni dio m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, fudbaleri Leotara doživjeli su ubjedljiv poraz od Sutjeske u Nikšiću rezultatom 3:0 (3:0).

leotar poražen u generalki od Sutjeske Izvor: FK Leotar

Izabranici Marka Maksimovića su poraženi u generalnoj probi pred nastavak sezone.

Bolji od trebinjske ekipe bila je nikšićka Sutjeska rezultatom 3:0 (3:0).

Svi pogoci pali su u prvom poluvremenu, najprije je Vuković u 14. minutu pogodio trebinjsku mrežu, potom je četiri minuta kasnije crnogorski tim povisio na 2:0 golom Konrada, da bi isti igrač postavio konačan rezultat u 33. minutu.

Trebinjci su u nastavku bili bolji, ali su zbog lošeg prvog dijela upisali ubjedljiv poraz.

Za Leotar sezona počinje već narednog vikenda kada će gostovati Željezničaru u osmini finala Kupa BiH, a potom će u prvenstvu biti gosti u Posušju na otvaranju proljećnog dijela m:tel Premijer lige BiH.

Leotar: Puletić, Georgiev, Đajić, Uzelac, Čubrilo, Prusina, Cmiljanović, MIlaković, Čavić, Šipovac, Handžić. Trener: Marko Maksimović.