Slovačka BiH prenos uživo livestream

Reprezentacija BiH poražena je u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od reprezentacije Slovačke rezultatom 2:0.

Slovačka BiH prenos uživo livestream Izvor: FS BiH, nfsbih.ba

Fudbaleri BiH doživjeli su poraz u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine. Bolja od izabranika Faruka Hadžibegića bila je reprezentacija Slovačke rezultatom 2:0.

„Zmajeve“ je boljeg rezultata koštala katastrofalna igra u prvom poluvremenu, u kojem naša reprezentacija nije uputila udarac prema golu Slovaka.

SLOVAČKA – BIH 2:0 (2:0)
/Mak 13, Haraslin 40/

Igrao se 13. minut kada je domaća ekipa stigla u vođstvo. Zakasnila je naša odbrana sa izlaskom u blok, a Mak je neometan matirao Šehića sa nekih 18 metara.

U 40. minutu bilo je već 2:0. Ponovo je naša odbrana loše reagovala, kasno je izašao u blok Saničanin, a Haraslin uz dosta sreće pogodio.

U drugom poluvremenu vidjeli smo puno bolju igru naše reprezentacije koja je u nekoliko navrata opasno zaprijetila golu Slovačke.

Najbolju priliku imao je Demirović u 66. minutu kada je sa pet metara šutirao glavom, ali je njegov udarac otišao pored gola.

Više detalja o samom meču klikom na "RAZVOJ DOGAĐAJA"

22:36

- KRAJ -

22:31

90+1'- Četiri minuta sudijske nadoknade

22:24

84'- Sve manje nade za "zmajeve"

22:19

78'- Stevanović!

Prilika za "zmajeve", ali Stevanović nije uspio pronaći Džeku

22:17

76'- Kakav promašaj Suslova!

Promašio je Suslov prazan gol sa par metara

22:15

74'- Stevanović mijenja Tahirovića

Hadžibegić ovom izmjenom baca sve karte u napad.

22:14

73'- Šehić brani pokušaj Pekarika

22:10

70'- Korner za "zmajeve"

Samo gol-aut.

22:08

FOTO

22:07

66'- Kakva prilika za Demirovića!

Nakon sjajnog centrašuta Dedića, Demirovića glavom sa pet metara promašuje gol.

22:03

61'- Dvostruka izmjena u našoj reprezentaciji

Ulaze Džeko i Prcić, a igru su napustili Prevljak i Hadžiahmetović.

21:59

59'- Duda preko gola!

Ponovo kasnimo sa blokom.

21:57

57'- Haraslin preko gola

21:56

55'- BiH puno bolja u nastavku!

21:54

54'- Korner za "zmajeve"

Dobra reakcija odbrane Slovačke, aut za našu reprezentaciju.

21:53

52'- Šutira Demirović!

Blokiralao je to Vavro.

21:52

51'- Zagrijava se Džeko

21:50

49'- Opasno i pred našim golom

Korner za Slovačku. Biće gol-aut.

21:49

48'- Konačno smo zaprijetili

Šutirao je Prevljak, ali brani to Dubravka.

21:46

46'- Počelo je drugo poluvrijeme

21:46

- Izmjena na poluvremenu -

Izašao je Miličević, a u igru ulazi Cimirot.

21:39

- Drugi pogodak -

21:31

- Kraj prvog poluvremena -

Jako loša igra naše reprezentacije u prvom poluvremenu. Slovaci vode 2:0 nakon prvih 45. minuta.

21:28

43'- Umalo autogol Miličevića

Stajao je Šehić na 20 metara od svog gola, a Miličević je uputio pas prema golu. Šehić u posljednjem trenutku stiže da izbaci to u korner. Nakon kornera Pekarik je šutirao preko gola.

21:27

43'- "Zmajevi" u velikom problemu

Pored rezultatskog zaostatka, zabrinjava činjenica da naša reprezentacija nije uputila udarac prema golu Slovačke.

21:24

40'- 2:0 za Slovačku!

Ponovo loša reakcija naše odbrane, kasno je izašao Saničanin, a Haraslin uz dosta sreće pogađa u 2:0.

21:23

39'- Kucka!

Šutirao je Kucka u padu, ali bez problema hvata to Šehić.

21:20

36'- Novi korner za domaću ekipu

Nema opasnosti po naš gol.

21:17

33'- Korner za Slovačku

Izbacuje to naša odbrana u aut.

21:15

31'- Prilika za Slovačku

Bilo je opasno pred golom "zmajeva", ali Polijevka nije dobro zahvatio loptu.

21:12

27'- Problemi u organizaciji igre za "zmajeve"

Vezni red neprimjetan u prvih 25 minuta.

21:06

22'- Prijeti Dedić!

Dobar solo prodor Dedića, ali na kraju nije uspio da uputi udarac

21:05

- Pogledajte pogodak Slovačke -

21:04

19'- Oslobodili su se "zmajevi"

Uspjeli smo do prebacimo težište igre na protivničku polovinu.

21:00

16'- Slovaci kontrolišu meč

20:57

13'- Vodi Slovačka!

Zakasnila je naša odbrana sa izlaskom u blok, a Mak neometan matira Šehića sa nekih 18 metara!

20:54

10'- Korner za Slovačku

Loše su to odigrali Slovaci, lopta za Šehića

20:50

7'- Miran početak utakmice

Većinom se igra na sredini terena.

20:48

4'- Slobodan udarac za Slovačku

Ide to preko gola.

20:48

3'- Velika podrška za našu reprezentaciju

20:44

1'- Utakmica je počela

20:40

Fudbaleri izlaze na teren

Ostalo je još pet minuta do početka meča

20:32

Forma "zmajeva"

BiH je u posljednjih pet utakmica zabilježila tri pobjede te po jedan poraz i remi.

20:21

Slovačka u lošoj formi

Slovačka je u prvoj utakmici odigrala neriješeno sa Luksemburgom. U zadnjih šest mečeva Slovaci nisu zabilježili pobjedu.

20:17

Zajednička večera delegacija FS BiH i Slovačke

Prije večerašnje utakmice protiv Slovačke, delegacije dva saveza su na zajedničkoj večeri razmijenile prigodne poklone. Večeri je prisustvovao i ambasador Slovačke u BiH nj.e. Roman Hloben.

20:08

FOTO

19:55

Ko sudi?

Sudije večerašnje utakmice dolaze iz Italije. Glavni sudija je Marko Di Belo, pomagaće mu Đorđe Pereti i Marko Bresmes, dok je četvrti arbitar Đovani Ajrold.