Goleada u Nevesinju: Velež dva puta vodio, Laktaši preokrenuli - Slobodan Starčević preporodio favorita za titulu!

Nevesinjci su odigrali odličan meč, ali na kraju nisu osvojili ni bod.

FK Laktaši, Slobodan Starčević Izvor: Promo/FK Laktaši

Sjajan meč i goleada u Nevesinju!

Dva puta domaći Velež imao je prednost protiv Laktaša, Nevesinjci su pružili žestok otpor favoritu, ali su gosti uspjeli da se vrate i na kraju nakon velikog preokreta dođu do pobjede na "vrućem" gostovanju.

VELEŽ - LAKTAŠI 2:4 (1:1)
/Jelić 17, Drašković 51 - Šikanjić 45+3 pen, Milić 55, Perović 61, Mrzić 83/

Nisu Laktašani u prva dva kola osvojili ni bod, ali dolaskom Slobodana Starčevića na klupu stvari su počele da se popravljaju, pa je u naredna dva kola osvojeno maksimalnih šest bodova.

Izvor: Promo/FK Laktaši

Poveli su fudbaleri Veleža preko Mihajla Jelića u 17. minutu ali je u finišu prvog poluvremena Milan Šikanjić izjednačio i na odmor se otišlo s rezultatskim egalom.

Početkom nastavka viđen je novi gol u mreži gostiju. Srđan Drašković pogodio je za 2:1, ali je slavlje domaćih igrač i navijača kratko trajalo. U periodu od 55. do 61. minuta Laktaši su postigli dva pogotka, preko Dalibora Mićića i Miloša Perovića i stigli do potpunog preokreta. U finišu meča Srđan Mrzić postavio je konačnih 2:4.

Sa dvije vezane pobjede, Laktašani su krenuli ka gornjem dijelu tabele, dok je Velež doživio drugi poraz u četiri kola.