Milojeviću sužen izbor pred gostovanje u Lučanima: Nije ozbiljno, ali...

Nekoliko fudbalera Crvene zvezde moraće da preskoči utakmicu u srijedu, možda i subotu, kako bi spremni dočekali gostovanje u Atini.

Mladost-Lucani-Crvena-zvezda-sastavi Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda i Mladost Lučani odigrali su u 21. vijeku 22 utakmice, a u srijedu od 15 časova predstoji im 23, koja se igra u sklopu 19. kola Superlige.

Crveno-bijeli iza sebe imaju 17 pobjeda i pet remija u međusobnim duelima, uz gol-razliku 50:20.

Prvi susret ove sezone, 9. avgusta na stadionu "Rajko Mitić", završen je pobjedom domaćina 2:0, a strijelci su bili Miloš Vulić u 4. minutu i Milan Jevtović u nadoknadi prvog poluvremena.

Zvezda - Mladost
Izvor: YouTube/SuperLiga

Posljednje gostovanje Zvezde u Lučanima, ipak, završeno je bez pobjednika i bez golova.

Bilo je to 15. maja u revanšu polufinala Kupa Srbije. Crveno-bijeli su već imali lijepu prednost iz beogradskog duela (4:1), pa ovaj remi nije uticao na konačan ishod.

Što se tiče utakmice koja slijedi, gosti će doputovati bez nekoliko standardnih prvotimaca.

Povrede muče Ričmonda Boaćija, Miloša Vulića, Nemanju Milunovića, Hozea Kanjasa, Radživa Van La Paru i Žandera, piše Sportski žurnal, ali i navodi da su one lakše prirode i da bi trebalo brzo da se vrate u pogon.

Moguće je da će neki od njih, poput Boaćija, odmoriti i u subotu, kada na "Marakanu" stiže Spartak iz subotice, kako bi spremni dočekali put u Atinu na utakmicu posljednjeg kola Lige šampiona protiv Olimpijakosa (srijeda, 21.00).

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.