Gol Joveljića i brodolom Fejnorda: Murinjo se obrukao u Belgiji!

Mladi reprezentativac Srbije Dejan Joveljić pogodio je u pobedi Volfsbergera nad Fejnordom.

dejan-joveljic-gol-liga-evrope-zize-murinjo-totenhem-poraz Izvor: Tanjug, Adam Davy/Pool PA

Fudbaleri Volfsbergera priredili su veliko iznenađenje pošto su na gostovanju savladali Fejnord sa 4:1 u okviru drugog kola grupne faze Lige Evrope.

Na terenu su bila tri Srbina, sa jedne strane Uroš Spajić, a sa druge Nemanja Rnić i Dejan Joveljić. Upravo je iskusni Rnić zamenio Joveljića nekoliko minuta pošto je postigao gol sa bele tačke i tako postavio konačan rezultat.

Drugo najveće iznenađenje dolazi iz Belgije, gde je Antverpen iskoristio veliku grešku Bena Dejvisa i golom u 29. minutu došao do pobede nad Totenhemom

U Austriji smo videli goleadu pošto je LASK bio bolji od Ludogoreca 4:3, iako su od 73. minuta meča igrali sa igračem manje.

Milan je vrlo lako savladao Slaviju iz Praga 2:0 na svom terenu, a Džejmi Vardi i Hamza Čuduri su pogodili za trijumf Lestera nad AEK-om 2:1.

Lil i Seltik su igrali nerešeno 2:2, a Karabag je poveo protiv Viljareala da bi "žuta podmornica" na kraju bila bolja sa 3:1. Makabi Tel Aviv je bio bolji od Sivaspora 2:1, a istim rezultatom je Braga pobedila Zorju na gostovanju u Ukrajini. CSKA iz Moskve i Dinamo su odigrali jedini meč bez golova.