Ovakav gol niste vidjeli: Argentinac u posljednjoj sekundi raketom u rašlje uništio Bejlov debi! (VIDEO)

Autor Nikola Lalović

Totenhem i Vest Hem su odigrali nevjerovatan londonski derbi, a na kraju je meč završen neriješenim rezultatom 3:3.

Premijer liga Totenhem Vest Hem 3 3 Izvor: Guliver/Getty Images, Pool/Getty Images Europe

Kakav smo meč vidjeli u Londonu! Djelovalo je da će Žoze Murinjo i njegov Totenhem vrlo lako dobiti ovaj meč, ali na kraju je samo jedan bod ostao u rukama "pevaca".

U prvih 15 minuta meča Totenhem je pregazioVest Hem, pošto je Son postigao gol na asistenciju Kejna u prvom minutu. U osmom minutu uloge su se promijenile, Son je bio asistent, a Kejn strijelac.

Drugi gol Kejna stigao je u 15. minutu i djelovalo je da je sve gotovo. Žoze Murinjo je ovo vođstvo iskoristio da isproba nova pojačanja, pa je tako Geret Bejl ušao na teren u 72. minutu, ali je deset minuta kasnije uslijedila prava katastrofa.

Prvo je Balbuena smanjio na 3:1 u 82. minutu, da bi tri minuta kasnije štoper Sparsa Dejvis poslao loptu u svoju mrežu. Igrao se 94. minut kada je Manuel Lancini fenomenalnim udarcem iz daljine uspio da izjednači!

Manuel Lancini je natrčao na loptu i sa nekih 25 metara je poslao loptu u rašlje, za nevjerovatan kraj ovog meča.