Nedović se oglasio: ZNAJ OVO! Doveo je Zvezdu nadomak pobjede, a onda ju je Bajern razbio

Nemanja Nedović ostavio kratku poruku poslije poraza Zvezde od Bajerna

nemanja nedović nakon poraza crvene zvezde od bajerna  Izvor: MN PRESS

Nemanja Nedović oglasio se poslije bolnog poraza Crvene zvezde od Bajerna. On je nakon utakmice na Instagramu napisao kratku poruku: "Znaj ovo - možeš da se vratiš poslije bilo čega". I njega, kao i ostatak ekipe i navijače sigurno veoma boli neuspjeh u Audi domu, gdje je Nedović u posljednju četvrtinu ušao furiozno, doveo je crveno-bijele do prednosti od devet poena pet minuta prije kraja (75:66), a onda su svi zajedno ostali bez rješenja i izgubili.

Kapiten Bajerna Vladimir Lučić pokrenuo je domaće trojkama, Fredi Gilespi je uradio veliki posao kraj njega, a Zvezda je pala na skor 11-15 i njene šanse za plasman u Top 8 ponestaju i u teoriji. O tome je poslije meča podignutim tonom glasa govorio trener crveno-bijelih Duško Ivanović. "Ne predaje se Zvezda, a ne predajem se ni ja - nikad!", rekao je šef struke crveno-bijelih.

Crvena zvezda će se sada okrenuti ABA ligi, u kojoj će u nedjelju gostovati Ciboni, a potom će u "duploj" evroligaškoj sedmici igrati protiv Efesa u Beogradu u utorak i Panatinaikosa u Atini u četvrtak.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!