Partizan SC Derbi Studentski centar uživo prenos livestream ABA liga

Parni valjak melje, ali Željka boli glava! Pobjeda, spektakl, dominacija i povreda kvari sreću Partizana!

Partizan je pobijedio Studentski centar u meču u kome su dominirali, ali na kraju sreću kvari povreda Ognjena Jaramaza.

Partizan SC Derbi Studentski centar uživo prenos livestream ABA liga Izvor: MONDO/M.Đurović

Parni valjak melje i u ABA ligi! Partizan je na svom terenu dominirao tokom cijelog meča i na kraju je savladao Studentski centar 99:76.

PARTIZAN: Vukčević 6 (6sk), Ledej 19, Drezgić 2, Koprivica 13 (5sk), Panter 8 (4as), Smailagić 18 (4sk), Jaramaz (6as), Naneli, Anđušić 7, Doužer 6 (5as, 4 sk), Ponitka 8 (5sk, 5as), Kaboklo 13 (3sk)

STUDENTSKI CENTAR: Bogavac, Pavlićević 5, Vučeljić 2, Hadžibegović 7 (5sk), Baćović, Ivušić 10 (4sk), Doukins 11, Drežnjak 14 (3sk, 3as), Kamenjaš 11 (9sk, 3as), Kapusta 3, Mirković 5 (3sk)

Detalje meča pronađite klikom na karticu "RAZVOJ DOGAĐAJA".

22:10

LISTA STRELACA

PARTIZAN: Vukčević 6 (6sk), LEdej 19, Drezgić 2, Koprivica 13 (5sk), Panter 8 (4as), Smailagić 18 (4sk), Jaramaz (6as), Naneli, Anđušić 7, Doužer 6 (5as, 4 sk), Ponitka 8 (5sk, 5as), Kaboklo 13 (3sk)

21:55

Odličan Partizan, ali...

Povredio se Ognjen Jaramaz! On je morao napolje u trećoj četvrtini kada je tresnuo o parket nakon jednog prodora, ali ostaje nada da povreda nije ozbiljnije prirode.

Već su Frank Kaminsk, Uroš Trifunović i Aleksa Avramović van igre...

21:47

POBEDA PARTIZANA!

Crno-beli su ovde od prvog minuta dominirali, nije imao šanse Studentski centar da ih iznenadi, ali sreću kvari povreda Ognjena Jaramaza.

PARTUZAN - STUDENTSKI CENTAR 99:76

21:45

Još 2 minuta: A sve je gotovo! 95:71

Crno-beli lagano čuvaju ovu prednost, a u poslednja dva minuta šansu da zaigra dobija i mladi Savo Drezgić. Vratio se i Vukčević, odmoriće na kraju lideri tima.

21:39

36. minut: Partizan pred pobedom! 87:69

Dobra odbrana Partizana, a onda je Smailagić koji se vratio u igru pogodio uz faul - 82:66. Ipak Drežnjak je trojkom sačuvao nadu svog tima - 82:69. Ipak posle trojke Ledeja je 87:69.

21:35

34. minut: Kabollo drži Partuzan - 79:66

Pogađa Kaboklo, a on hvata loptu posle nekoliko promašaja Studentskog centra. Posle novih poena Brazilca sa penala je 79:66, a uz to je Hadžibegović završio meč sa pet ličnih.

21:27

POSLEDNJIH 10 MINUTA! Vratio se rival! 73:64

Prvi poeni u poslednjem delu meča preko Hadžibegića za 73:64, a Ivišić dodaje nove poene i sada traži tajmaut Željko Obradović. Istopila se prednost!

21:21

KRAJ TREĆE ČETVRTINE! Vodi Partizan 73:60

Došao je gost na 66:56, as onda je Smailagić dao trojku! Udario je Doukins zatim u glavu laktom Alena Smailagića! Još jedan maler za crno-bele, ali do kraja četvrtine uspeli su crno-beli da zadrže veliku prednost i bilo je 73:60.

21:15

JARAMAZ SE POVREDIO!

Loše vesti za Partizan, pošto je uz pomoć dvojice saigrača jedva napustio teren Ognjen Jaramaz! Ne znamo šta je, ali ne deluje dobro...

21:11

27. minut: Derbi se približio! 63:51

Posle tajmauta gostiju Kenan Kamenjaš je poentirao ispod koša (59:45), ali uzvraća poenima Doužer. Ipak Drobnjak je dao trojku i vratio svoj tim na 61:48.

Nije dao Ledej da se vrati gost, ali posle trojke Doukinsa je 63:51!

21:05

24. minut: Kako zakucava Vukčević! 57:43

Novi poeni za goste, Vukčević i Naneli promašuju trojke uz nizu, a Balša Koprivica konačno daje poene za Partizan - 55:41. Kamenjaš je uspeo da poentira ispod koša, a Vukčević je sjajno zakucao - 57:43.

21:02

DRUGO POLUVREME: Besan Željko Obradović - 53:37

Otvara gost trojkom poluvreme, a onda Drežnjak poentira u kontri i posle 49 sekundi traži tajmaut Željko Obradović.

20:43

POUVREME! Partizan ubedljivo vodi! 53:23

Vukčević ne daje otvorenu trojku, ali ni Drežnjak ne pogađa. Sa penala se približava na 46:21 Studentski centar, a onda idemo na tajmaut.  Pogađa Borna Kapusta da malo smanji razliku, a Balša Koprivica popravlja grešku VUkčevića - 51:24.

David Mirković daje trojku za 51:27, a posle grešaka Partzana Kamenjaš ubacuje loptu u koš za 52:23. Idemo na poluvreme sa velikom prednošću crno-belih!

20:32

16. minuta: Balša dominira! 46:20

Odmah po povratku na teren trojka, pa još jedna u režiji Danila Anđušića. Balša Koprivica je sjajno zakucao ispod koša, a Koprivica nastavlja sa poenima za 46:20.

Ulazi i mladi Savo Drezgić!

20:27

DRUGA ČETVRTINA! Partizan dominira - 36:20

Doužer daje trojku iz ugla, ali daje trojku i Tomislav Ivišić. Pavlićević je smanjo na 34:20, a onda je elegantnim potezom Vukčević naterao trenera gostiju na tajmaut.

20:17

KRAJ PRVE ČETVRTINE: Moćni Partizan 31:13.

Zakucava Tomislav Ivišić, ali onda zakucava i Bruno Kaboklo - 29:13. Za kraju prve četvrtine Tristan Vukčević je dodao poene za 31:13.

20:15

8. minut: Partizan gazi!

Ne uspeva nikako da se približi Studentski centar, ali Kaboklo greši. Trojku pogađa gostujući tim za 21:11, a onda Ponitka sa penala upisuje nove poene za 23:11.

Kevin Panter sa penala - 25:11.

20:07

4' - Prvi koš Derbija

Prvi koš za Studentski centar viđen je posle skoro četiri minuta igre, poentirao je Drežnjak - 12:2.

20:05

3' - Nova trojka!

Ponitka daje svoju drugu trojku, ukupno četvrtu - 12:01

20:04

3' - Tri trojke!

Posle Ledeja za tri pogađaju Ponitka i Smailagić, tajm-aut gostiju - 9:0!

20:03

2' - Trojka Ledeja

Prve poene na utakmici dao je Ledej, pogodio je trojku - 3:0.

19:56

Petorka Partizana

Partizan počinje meč u petorci: Jaramaz, Ponitka, Smailagić, Ledej, Kaboklo.

19:45

Igrači se zagrevaju

Igrači se zagrevaju, meč uskoro počinje.

19:34

Partizan u seriji pobeda

Partizan je ušao u seriju pobeda, dobio je poslednjih pet mečeva, kako u ABA ligi tako i u Evroligi. Poslednji poraz doživeo je 24. novembra od Efesa.

19:26

Oprez!

Već su poraženi ove sezone od ove ekipe crno-beli pošto ih je u polufinalu ABA superkupa pobedila ekipa iz Podgorice 83:81.

19:04

Crno-beli hoće na vrh!

Partizan je već nanizao tri poraza u ABA ligi ove sezone i Željko Obradović to više neće da trpi! Da bi se sustigli timovi na vrhu prosotra za poraze više nema i zato Studentski centar mora da padne od 20 časova.