Prvi poraz Vujovića na klupi Borca m:tel: Konjuh slavio u prijateljskom meču

"Crveno-plavi" doživjeli novi neuspjeh u Živinicama.

RK Konjuh Živinice - RK Borac m:tel Banjaluka 30:28 prijateljska utakmica januar 2021. Izvor: Promo/RK Borac m:tel

Rukometaši Borca m:tel doživjeli su drugi poraz od Konjuha u mjesec dana.

Nakon neuspjeha u Premijer ligi BiH, kada su rukometaši iz Živinica krajem prošle godine na svom terenu slavili 24:22, u meču na kojem je tadašnji trener Borca m:tel Mirko Mikić zaradio prvo isključenje u karijeri, "crveno-plavi" juče su u prijateljskom meču takođe doživjeli poraz od dva gola razlike.

Bilo je 30:28 za Konjuh.

U prvom poluvremenu gosti su u nekoliko navrata imali prednost od dva gola, ali su domaći rukometaši uspjeli da se vrate, pa je prvi period igre okončan neriješenim rezultatom 14:14.

U nastavku bolja igra Konjuha. U jednom trenutku prednost domaćih narasla je na pet golova razlike, Banjalučani su uspjeli da smanje zaostatak, ali ne i da stignu rivala, pa je Konjuh ipak na kraju stigao do pobjede.

Borcu m:tel bila je ovo prva prijateljska utakmica pod vođstvom Veselina Vujovića, dok je Konjuh pokazao da je u nešto boljoj formi, s obzirom da je Živiničanima ovo bio četvrti pripremni meč.