Katarina "pala" u "Boriku"

Rukometašice Borca zabilježile očekivan trijumf.

Borac - Katarina 25:20 Premijer liga BiH 8. kolo Izvor: MONDO/Miroslav Blagojević

Rukometašice Borca večeras su u "Boriku" zabilježile novi, peti prvenstveni trijumf.

Banjalučanke su opravdale ulogu favorita i protiv Katarine slavile 25:20 (11:10), iako su gošće iz Mostara pružile dostojan otpor, te poprilično namučile domaćina, naročito u prvom poluvremenu.

Poslije uvodnih 30 minuta, "osice" su imali samo gol prednosti, da bi drugo poluvrijeme odigrale znatno bolje i na kraju zabilježile sigurnu pobjedu.

Priliku da nastavi dobru seriju, banjalučki tim imaće u narednom kolu, kada će gostovati Dubici, koja je u dosadašnjem dijelu prvenstva ostvarila samo jedan trijumf.