SERIJA A: Konačno Udineze

Fudbaleri Udinezea prekinuli lošu seriju rezultata. U devetom kolu savladali su Peskaru 2:1.

Fudbaleri Udinezea savladali su Peskaru 3:1 u premijernom meču nedeljnog programa Serije A.

Udineze je tako prekinuo niz loših rezultata, pošto su u prethodnih pet mečeva doživjeli četiri poraza i izborili remi. Luiđi del Neri tako je debitovao pobjedom na klupi tima iz Udina.

Junak pobjede bio je dvostruki strijelac Tereo. Prvi gol na meču postigao je u dvetom minutu iz jedanesterca.

...

Drugi na meču i ujedno drugi go love sezone Siril Tereo je dao u 70. minutu.

...

Samo minut kasnije tim, koji sa klupe vodi bivši igrač Milana Masimo Odo , preko nekadšnjeg fudbalera Rome i Liverpula Alberta Akvilanija uspijeva da donese neizvjesnost u utakmicu.

...

Do kraja još jedan gol Udinezea iz još jednog opravdano dosuđenog jedanasterca. Zapata je oboren. On je izveo penal i pogodio za konačnih 3:1. Treći gol u sezoni Kolumbijca