Luka vodi u sigurnu luku!

Srpski fudbaler ubjedljivo najbolji strijelac "orlova".

Sa kapitenskom trake oko ruke i s titulom prvog strelca tima!

Luka Milivojević bio je strijelac za Kristal Palas na gostovanju Hadersfildu (2:0) pošto je u 67. minutu postigao šesti pogodak sa "bijele tačke" ove sezone - iz ukupno sedam pokušaja. Srpski fudbaler je potvrdio trijumf pošto su "orlovi" vodili od 23. minuta preko Tomkinsa.

Defanzivac Palasa najbolje se snašao u šesnaestercu za svoj drugi gol ove sezone, a Milivojević je "sa kreča" došao do osmog u PL što je više nego Zaha (4), Sako (3), Benteke (3)...

Nakon očajnog starta sezone, Roj Hodžson je "izvukao" ekipu koja je protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak obezbijedila važnu pobjedu i došla do 30 boda, jednim manje od Hadersfilda.

U opasnoj zoni ostaje Vest Bromvič koji je imao vođstvu na "Vitaliti" stadionu protiv Bornmuta (Rodrigez u 48. minutu), ali je ekipa Edija Haua do kraja preko Džordana Ajba u 77. i Džuniora Stanislasa u 89. minutu napravila preokret (2:1).

Isti rezultat, ali u korist gostiju, viđen je na meču Stouka i Evertona (1:2) na kome je Čarli Adam ponovo isključen zbog grubosti, a golovima se preporučio Čenk Tosun