Piksi u problemu u Kini: DEBAKL protiv Kanavara

Tim proslavljenog jugoslovenskog i srpskog fudbalera igra promenljivo iz nedelje u nedelju. Ovoga puta usledio je najubedljiviji poraz ove sezone...

Piksi u problemu u Kini: DEBAKL protiv Kanavara Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

Gradski derbi je ponovo pripao Kanavaru!

Od čuvene utakmice sa devet golova, u kojoj je R&F pobedio Evergrande 5:4, ekipa Dragana Stojkovića teško se nosi sa "prvim komšijama" tako da su zabeležili treći uzastpni poraz, najubedljiviji ove sezone - 0:5 (0:2).

Piksijev tim je tako nastavio da igra promenljivo, na poraz od Rafe Beniteza došla je pobeda nad Tedom, međutim usledio je novi "šamar" za R&F koji ostaje u zlatnoj sredini.

Golove za goste postigli su Vei Šihao u 13. minutu i Paulinjo u 51, odnosno Elkeson koji je upisao het-trik na današnjem susretu - 42, 78. i 87. minut.

Ovoga puta nismo videli raspoloženog Erona Zahavija koji je postigao čak 22 pogotka ove sezone u Kini - od ukupno 37 koliko je dala ekipa Dragana Stojkovića. Malo je efikasnijih od njih, ali niko nema ni lošiju odbranu (45 primljenih).

Kada smo kod defanzive - svih 90 minuta za R&F odigrao je i Duško Tošić.