• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Zbog klizišta i odrona vanredna situacija u cijeloj Banjaluci

Autor Dušan Volaš

Zbog obilnih padavina koje su izazvale odrone i klizišta, na teritoriji cijelog grada proglašena je vanredna situacija, saopštio je Dragan Babić, šef Odsjeka za poslove civilne zaštite grada Banjaluka.

 Zbog klizišta i odrona vanredna situacija u cijeloj Banjaluci Izvor: Viber grupe

Iako je situacija sa rijekama Vrbas i Vrbanja stabilizovana, formirano je deset komisija koje će od danas na terenu evidentirati nastalu štetu.

"Trenutno imamo oko 120 prijava. Još nismo imali nijednu prijavu kada je riječ o oštećenju stvari, nijedan objekat nije pretrpio materijalnu šettu. Na vrijeme smo upozoravali stanovništvo i uradili sve u našoj moći", kazao je Babić, objavljeno je na sajtu Gradske uprave.

On se zahvalio svim ekipama koje su danonoćno dežurale na terenu, te je najavio da će grad organizovati dezinfekciju objekata za sve građane koji to budu zahtijevali, nakon što se voda povuče i objekti osuše.

Možda će vas zanimati

Tagovi

Još iz INFO

Komentari 1

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

Koliko je SNSD već na vlasti?

Zašto Republika Srpska nema moderniju i savremeniju opremu za odbranu od poplava? Zašto Republika Srpska nema moderniju i savremeniju željeznicu? Zašto u RS nema minimalnih plata od barem 2.000 KM 14 puta godišnje? Koliko je Dodik već na vlasti?

MONDO REPORTAŽE